Atlet!

Atlet atlet. Yok sporcu olan değil, hani şu içe giyilenlerden.

Nefret ederim. Yok böyle bir işkence!

Kış geldi mi de sık sık kavga ederim annemle, “Atlet giy, üşüteceksin” ‘Giymiyceeeeem!’ diye inletiyor çığlıklarım apartmanı. Arkadaş o ne sinir bozucu bir şey ya..! Bir de çıtçıtlısını yaptılar onun. Bebe zıbını gibi. Evlerden ırak! Çişin gelse işeyemiyorsun lan. Giyilir mi öyle şey?

Şahsen sütyen takmaya başladığım gün, ki 14 yaşındaydım herhalde (14 mü çüüş, o zaman kadar bıngıl bıngıl dolandın mı ortalarda diyenlere dipnot: Yok anacım, çıkmadı benim memelerim. Boyum moyum uzundu ama, meme yoktu işte. Fincan falan kapatmamışlar bana, sanırım ondan geç çıktı benim memeler), tüm atletlerimi toz bezi yaptım. Oohh çok da iyi yaptım.

Çıtçıtsız olan toplanır taa beline kadar, hadi zırt pırt onu düzelt! Çıtçıtlı olan tam işkence, işemeye gitsen altına yaparsın lan onu açana kadar. Hadi işedin kazasız belasız, dert bitmiyor ki bir de geri bağlaman lazım onu! Lan o daha zor! Kan ter içinde çıkıyorsun tuvaletten. Eskaza bi gece içmeye gittiysen, sıçtın! Gecenin 4/3’ü tuvalette geçiyor. Çin işkencesine gel amk!

Biz nerden geldik şimdi bu atlet konusuna. Üstünüze afiyet belim ağrıyor biraz, annem başladı “Atlet giymiyorsun, üşütürsün tabi, belin sırtın hep açıkta” bikbikbik.  ‘Lan yaz günü ne atleti be? Mikail’in acımasızlığı yüzünden ter içinde geziyorum zaten, bir de onunla mı uğraşıcam’ diye savunmaya geçtim. “Atlet giysen terini de emer” dedi. Yok oğlum hiçbir şey emmesin benim vücudumdaki hiçbir şeyi. Gelirim paşalar gibi alırım duşumu, atarım ben o teri vücudumdan. Yeter ki üzerimdeki t-shirtle tenimin arasına bir şey girmesin!

Ha bir de şey var: Yaşlanınca görücem ben seni, ipe ipe giyeceksin, her tarafın ağrıyacak soğuktan! Oğlum ağrırsa ağrısın sana ne lan? Ağrı eşiğim yüksek benim! Ben katlanırım o acıya! Siz beni yaşarken öldürmek mi istiyorsunuz lan?

Bence üretilmesin artık atlet ya! Kadında ayrı iğrenç, erkekte ayrı. Hele o erkekler askılı beyaz atleti giymiyorlar mı? Yok kardeşim öyle şey! Bruce Willis mi sandınız kendinizi? Siz de öyle durmuyor işte! Hayır illa giyecekseniz, bisiklet yaka, kısa kollu olanlardan giyin ya hu, özellikle de beyaz gömleğin altına. Öbür türlü, iğrençsiniz lan… Valla!

Sevgili hemcinslerim, rica edeceğim siz de  o çıtçıtlı atletlerinizin üstüne düşük bel kotlarınızı giymeyin. Oturuyorsunuz bir yerde, kıçınız açığaçıkıyor, ama böyle çıkma yok ulan! Erkekleri hormonlarından vazgeçirecek kadar iğrenç bir görüntü oluşuyor. Giymeyin canlarım ya.. Valla…

Neyse, çenem düştü. Nerden geldik bu atlet mevzuuna ya..! Gideyim yatayım ben!

İyi sabahlar ola!

Kelebek

Reklamlar

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: