Tayyip Baksana, Bana da Dava Açsana..!

Okudum, bir daha okudum, aklım hafsalam almadı. Boşbakan, 22 yaşında bir üniversite öğrencisine, “kişilik haklarına saldırı kastıyla, fevkalade ağır, katlanılması ve tahammülü gayri kabil hakaretlerde bulunulduğu” suçlamasıyla dava açtı. (Çok içlidir Boşbakan’ım, çook.)
Olay şu, Barış Ünver “Kafamdaki her şeyin bileşkesi” olarak adlandırdığı kendine ait blog sitesi Beyn.org‘da bir eleştiri yazısı yazıyor. RTE’nin “CHP, MHP terör örgütüyle ruh üçüzü oldu” sözlerinden yola çıkarak, kendi cümleleriyle eleştiriyor RTE’yi ve diyor ki, “Erdoğan’da öcalan ile ruh ikizi oldu” (Hay ağzına sağlık Barış Kardeşim)

Sonrası malum, pek içli (!) Boşbakanımız yukarıda bahsettiğim sebeplerle suç duyurusunda bulundu. Ankara Cumhuriyet Savcısı Osman Atalay’da 2 yıl hapis istemiyle dava açtı.

Şimdi gelelim benim bunu neden kaleme aldığıma. Eh be adam, sen değil misin terör örgütüyle ruh üçüzü oldular diyerek CHP ve MHP’yi eleştiren. Sen söyleyince oluyor da biz söyleyince neden tu kaka? Ayrıca Barış az bile söylemiş zira ben ve bir çok insan senin için daha ağır şeyler düşünüyoruz.

Takkeni (bak şapkanı değil takkeni) önüne koy da bir düşün “bu kadar genç nüfus benden ne diye nefret ediyor?” diye. “Neden bu kadar tepki gösteriyorlar?” diye.En büyük sebebi senin bu yarattığın ikircikler. Evin küçük oğlu gibisin. Senin bütün şımarıklıkların kabul edilebilir ama kırdığın vazolar için hep büyük kardeşin dayak yer!

Özgürlükler ülkesi, ileri demokrasi ülkesi vs.. vs.. olduğumuzu iddia ediyorsun. Biz sayende hiçbir şey değiliz Boşbakan’ım. Öyle açılım saçılımlarınla da bir halt edemiyorsun. Farketmedin mi açılım zımbırtından beri terör olaylarının arttığını?

Ayrıca, bu sevgili ruh ikizine verdiğin nasıl bir yüz ki, içeriden sana mesaj gönderip “Ya cezamın kalanını ev hapsinde geçiririm ya da Mart ayında aradan çekilirim” diyerek tehdit edebiliyor? Niye o şerefsiz itin arabuluculuğu(!)na ihtiyaç duyuyoruz. Koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ kendi başına neden sonlandıramıyor bu işi?

Neyse, demem o ki, ben Barış’ın destekçisiyim. Ben de Barış gibi, senin, “öcalan’ın ruh ikizi olduğunu” düşünüyorum. Hadi bana da dava aç. Tanımam etmem ama ben Barış’ın suç ortağıyım.

Bu arada unutmadan, mağrurlanma Recep’im senden büyük Allah var..!

Barış, arkandayım, yanındayım sevgili kardeşim. Sabırlar diliyorum sana…

SonMelek

11.02.2011
İstanbul.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Google fotoğrafı

Google hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: